ТАНГО-ТЕРАПІЯ


Синергія аргентинського танго та психотерапії (Київ)

дізнатися більше

Що це?


Танго – це проживання інтенсивного контакту. Це зустріч зі своїм тілом і емоціями, з музикою, з іншою людиною. В танго чоловіки вчяться токно відчувати та вести жінку, поважаючи її особистість; жінки – слідувати за чоловіком і проявляти свої бажання. Ми вчимося через своє тіло та через взаємодію в танці.

Танго-терапія дозволяє вивести отримані в танці вміння на рівень свідомості та скористатися ними в інших сферах життя: в сім’ї, партнерських та дружніх відносинах, в бізнесі.танго-терапія

Для кого?


пари

партнери зможуть досягнути глибинного розуміння один-одного, збагатити відносини, покращити їх якість та відкрити нові грані

жінки

навчяться слідувати за чоловіком, при цьому проявляти та доносити свої бажання, довіряти, підтримувати контакт і тонко відчувати партнера

чоловіки

навчяться відчувати та вести жінку в танці та в житті, створювати та зберігати контакт, розкриватись та імповізувати

психологи

отримають можливість пропрацювати особистісні проблеми. *для гештальт-терапевтів години курсу зараховуються як години групової терапії*.

танцюристи

покращать взаємодію в парі та володіння тілом через усвідомлення та опрацювання психологічних проблем та перепон

бізнес-партнери

зможуть досягнути глибокого розуміння та надійно оцінити особисті якості партнера

Як проводяться заняття?


1. Танець:

вчимося танцювати соціальне танго


2. Усвідомлення:

проговорюємо та усвідомлюємо емоції та відчуття власного тіла та парної взаємодії, знаходимо психологічні причини того, що не вдалося чи могло вийти краще, знаходимо рішення


3. Свідомий танець:

реалізуємо увсідомлене в танці


4. Розширення:

вчимося використовувати отримані вміння в інших сферах життя* Якщо у Вас немає партнера чи партнерки, приходьте самі. Без пари не залишитесь.

Чого Ви навчитесь?


Танцювати соціальне танго, отримувати задоволення від танцю.

Крім цього, в танці і в житті, ви навчитеся:

Обіймати і приймати обійми. Тепло, щиро, по-справжньому. З близькими і чужими людьми. З ніжністю або пристрастю. Вкладаючи в обійми той зміст, який хочете.

Запрошувати, приймати запрошення, відмовляти. І в танці і в житті.

Партнери - набудуть впевненості в собі, навчяться створювати і зберігати контакт, спонтанно приймати рішення, тонко відчувати тіло і емоції партнерки, розкриватися і імпровізувати, вести жінку в танці і в житті, піклуватися про неї, поважаючи її свободу, особісті межі та бажання.

Партнерки - слідувати за партнером і чути його, ясно демонструвати свої бажання, розкриватися і довіряти, зберігаючи особисті межі.

Пари збагатять свої відносини, зроблять їх більш глибокими і багатогранними, розкриють раніше невідомі сторони, навчяться тонко відчувати один одного.

Психологи пропрацюють особисті психологічні проблеми на тілесному рівні. Години занять зараховуються як години групової терапії.

Танцюристи: розширять навички, набуті танцювальної практикою, на інші сфери життя, усвідомлять і пропрацюють психологічні причини напруги, похибок контакту, ведення та слідування.


ХтоЕмма Кологривова - психотерапевт


Емма Кологривова - психотерапевт

Практикуючий психолог, сертифікований гештальт-терапевт, супервізор і тренер, кандидат психологічних наук, авторка книжки "Основи психотерапії", ведуча терапевтичних груп та навчальних програм для психотерапевтів, співорганізатор жіночої психологічної студії.

Навчалася у засновника МГІ Хломова Данила, а також у Олени Калітієвскої, Олександра Моховікова, Володимира Кулішова, Євгенія Медреша, Григорія Харькова, Ірини Фролової, Олександра Гіршона.

10 років приватної психотерапевтичної практики.

Танцюю танго та інші соціальні танці сім роківНаталя Омеляненко - танго-тренер


Наталя Омеляненко - танго-тренер

Танцюю аргентинське танго з 2006 року. До цього багато років займалася бальними танцями.

Почала викладати танго в 2009, а в 2011 заснувала власну школу "Tango Elegante".

У 2012 була в Буенос-Айресі. Навчалася у Carlos і Rosa Perez, Osvaldo і Coca Cartery, Graciela Gonzalez, Ernesto Carmona, Alejandra Mantinan, Javier Rodriguez, Neri Piliu і Yanina Quinones, Moira Castellano, Maria Ines Bogado і Sebastian Jimenez, Horacio Godoy, Julio Balmaceda і Corina de la Rosa , Mariana Dragone та ін.

Ціна
Одне заняття - 700 грн.


Абонемент на весь курс (10 занять) - по 500 грн. за заняття


Для пар - по 400 грн. за заняття з кожного, абонемент - по 300 грн.


Заняття триває 2,5 години, раз на тиждень.

Коли?
Наступна група починає занняття 19 січня 2018.

Курс: 10 занять по 2,5 години, щоп'ятниці з 19:15.

Записатися

Зв'яжіться з нами
Запишіться на курс Танго-терапії